Opis produktu

【Idealny zestaw z 3-ch rozmiarach】: odporna taśma jest łatwy w obsłudze i jest w różnych rozmiarach i poziomach wytrzymałości.Żółty -90 kg, różowy-120 funtów, fioletowy-150 zł, wszystkie grupy ćwiczeń mogą być wykorzystywane tylko w dowolnej kombinacji w maksymalnym równowartość 100 funtów.

【Lekki I Przenośny Waga】 Pasy ruchu oporu, są lekkie i kompaktowe, które można łatwo ukryć je w walizce z netto etui do przenoszenia, co czyni go idealnym dla każdego treningu, czy to w domu, na siłowni lub nawet zabrać ze sobą do parku, aby wykonać niektóre ćwiczenia mięśni pośladków po biegu, dostaje świeże powietrze.

【Wysokiej jakości】wytrzymałe pasy ruchu oporu, wykonane z naturalnego lateksu o wysokiej elastyczności i owinięte ściereczką, antypoślizgowe i wygodne.Może być przesuwana kilka razy, rok po roku, nie naruszając/walcowanie/poślizgu problemy.

【Nadaje się do różnych ćwiczeń】trwałe paski pomagają w różnych ćwiczeniach, w tym jogi, fitness, pilates i plażowe treningu ciała.Szczególnie polecamy naszą stabilną taśmę, aby pomóc ci szybciej uzyskać swoje idealne ciało i nogi.

【Rzetelna obsługa posprzedażowa】: każda odporna taśma starannie zaprojektowana ,posiada wysoką wytrzymałość i elastyczność, aby oprzeć się защелкиванию i pęknięcia.Jeśli masz jakieś problemy z jakością, skontaktuj się z nami już teraz.

  • Nazwa Działu: Unisex
  • Numer Modelu: WSN-BO3604
  • Zestaw pasów ruchu oporu 3szt: Zestaw fitness-paski
  • Funkcja: Kompleksowe Fitness-Ćwiczenia
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Zestaw Попойных Paski: Zestaw pasów ruchu oporu 3szt
  • Aplikacja: Przedsiębiorca Budowlany Piersi Z Gumy Struny


SKU: k12640

Pokrewne produkty

Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wsparcie 24/7

Góra Usługi

Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Prezenty

Bonusy