Opis produktu

Cechy:

1. Doskonale nadaje się do punktowego przetwarzania dźwięku na ścianach w studio lub w biurze: do stosowania w studiach nagraniowych, zarządzające punktach, biurach domowych studiów, domowych rozrywkowych, kinach, jak i w domowym biurze.

2. zmniejszyć niepożądane szumy i Echo : panele pomagają zmniejszyć pogłos, флаттерное Echo, niechciane odbicia akustyczne, niechciane dźwięki i najlepiej nadają się do małych i średnich pomieszczeń, sal teatralnych, studiów nagraniowych, kościołów lub biur.

3. Zrób lepsze audio i wideo: panel natychmiast poprawia jakość dźwięku, zmniejsza hałas i Echo podczas nagrywania głosu lektora, muzyki, wywiadów, podcastów i wideo na YouTube.

4. Użyj do punktowego leczenia zawodowe lub domowe studio nagraniowe, handlowy lub biuro w domu, репетиционное pomieszczenie lub kina domowego.Łatwo suport i przycięte do rozmiaru, zmiana nie ma wpływu na wydajność.

5. Wysoka gęstość i przyjazne dla środowiska: wykonane z 100% włókna poliestrowego, palności, jest bezpieczny zarówno dla oddechu i dotyku, co czyni go doskonałym do każdego miejsca w domu lub w studio, jest bezpieczny dla dorosłych, dzieci i zwierząt!

Specyfikacja:

Tytuł: Uszczelka Izolacyjna Dźwiękowa

Materiał: włókna poliestrowe, odporność ogniowa skład

Rozmiar: około 30*30*5 cm/11.81*11.81*1.97 w

Kolor: czarny

list przewozowy:

6*Uszczelka Izolacyjna Dźwiękowa

  • Numer Modelu: Inne


SKU: k12625

Pokrewne produkty

Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wsparcie 24/7

Góra Usługi

Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Prezenty

Bonusy