Opis produktu

Proszę wpisać imię i nazwisko odbiorcy w związku z nową polityką rosyjskiego urzędu celnego

Ten sklep wszystkie baterie podtrzymują hurtowa ilość

Jeśli masz jakieś problemy, proszę, nie wahaj się z nami skontaktować w pierwszej kolejności.Zdecydujemy się go dobrze dla ciebie.Proszę nie otwierać spór przypadkowo, w przeciwnym razie będziesz zapisane jako zły kredyt nami, Katalizatory-swietokrzyskie.pl, a także chińskiej ligą sprzedawców.I być zablokowany.

Produkt ten gwarantuje , że jest on dostępny w sprzedaży u producentów telefonów komórkowych Lenovo po kanałach sprzedaży akcesoriów, absolutnie w 100% prawdziwy oryginał.

3.8 w 3500 mah L14D1P31 dla Lenovo PB1-770N PHAB Plus bateria

Model :L14D1P31

Pojemność :3500 mah

Stosuje się do :Lenovo PB1-770N PHAB Plus

1 100% oryginalna, wymienna bateria Lenovo i rzeczywista pojemność i najnowsza bateria.Nowe akumulatory litowo-jonowe muszą być w pełni naładowane i rozładowane 2-3 razy, zanim będzie w pełni klimatyzowane.

2 oferujemy oryginalną jakość i gwarancję 1 rok, Jeśli nie są spełnione, nie należy wystawiać negatywny komentarz w odwecie za wadliwy produkt lub coś, czego się nie spodziewali.Proszę, skontaktuj się z nami !!Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem.

Sprzedawca holesale 3 W ciepło приветствован.Jeśli zamówisz modele mieszane , prosimy o kontakt z nami w góry.Cena będzie bardziej rozsądna.

Zwroty I Gwarancja

1. Produkt posiada 12 miesięcy gwarancji.

2. dla wszystkich zwracanych produktów kupujący powinien skontaktować się z nami w celu uzyskania adresu zwrotnego.

3. we wszystkich przypadkach klienci płacą koszt dostawy na własny koszt, aby zwrócić towar do wymiany lub zwrotu.Będziemy ponosić odpowiedzialności za koszty wysyłki wymiany towaru.Zwrot pieniędzy nastąpi po otrzymaniu zwróconego towaru.

Opinie

1.Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów, prosimy, daj nam pozytywny komentarz, Dziękuję za pomoc.

2.Zawsze starali się zapewnić najlepszy serwis i niezawodne produkty dla każdego klienta, jednak czasami może się zdarzyć wypadek, proszę, skontaktuj się z nami, aby rozwiązać każdy problem, przed opuszczeniem negatywną opinię.

Proszę zwrócić uwagę:

Po otrzymaniu nowej baterii, proszę, nie spiesz się ładować.Najpierw wewnątrz baterii pozostała moc w pełni wyczerpanie , a następnie ciągłe ładowanie trwa od sześciu do ośmiu godzin .

Powtórz powyższy krok, dwa razy, aby osiągnąć najlepszy efekt zużycia baterii.Po czwartym ładowania tylko od 4 do 6 godzin ładowania.

  • marka: Леново
  • Oryginał czy nie: Oryginał
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Pojemność baterii(mah): 2801mAh-3500mAh
  • Numer Modelu: L14D1P31
  • Certyfikat Jakości: ce
  • Kompatybilny Marka: Леново


SKU: k12430

Pokrewne produkty

Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wsparcie 24/7

Góra Usługi

Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Prezenty

Bonusy