Opis produktu

HMUNII moda Kationu tkaniny na sucho i na mokro separacji worek wodoodporny buty torba Oxford pakowanie torby do przechowywania akcesoria

1.suche i wilgotne projekt podziału, niech wilgotne ręczniki, mokre stroje kąpielowe i inna suche ubrania są przechowywane oddzielnie, aby uniknąć pleśni i zapachu. 2.dno wypełnione jest z ekologicznie przyjazne deską PE, trwałe i nie zniekształcone 3.niewidoczne uszczelki kości, anty-deformacja posiłki, piękne tekstury,сплетя uchwyt, wygodny i przenośny.Wysokiej jakości zamek błyskawiczny, gładka i wygodna, łatwo się otwiera i zamyka. 4.materiał i wygląd są kompletne, dobry pakiet dla zwiększenia temperamentu.Może się oprzeć zniszczenia i odporne na wiatr i deszcz. 5.Rozmiar: 39*30*18 cm 6.właśnie odpowiednie miejsce, trzeba zrobić krótką wycieczkę.Proszę odnieść się do wielkości produktu podczas składania zamówienia.Uwaga: 1 cm=0.3937 cm wszystkie wymiary mierzone ręcznie, proszę czekać 2~3 cm różnica.Te obrazy - tylko referencyjne próbki.Ze względu na ograniczenia w fotografii i nieuniknionych różnic w ustawieniach monitora kolory pokazane na zdjęciu mogą się nie zgadzać się w 100% dla tych, którzy znajdują się w samych elementach.

NOTATKA:

Należy przeczytać przed zakupem

1,Jeśli rosyjski kupujący,proszę wypełnić imię i nazwisko prawego odbiorcy(trzy części) do zamówienia,zanim złożysz zamówienie, jeśli nie poczta zwróci z powrotem swój pakiet.a my nie podejmiemy żadnego zwrotu zamówienia bez pełnego imienia i nazwiska.

2,Jeśli klient pilnie potrzebuje twój towar.jeśli nie możesz cierpliwie czekać na pakiet powietrznej-mail poczta wieloryba.Pls wybierają pilny sposób,jeśli wybrałeś pocztę lotniczą poczta wieloryba,to gdy opóźnienie w przewozie.Proszę nie brać żadnych zwrotów lub sporów, ale dzięki uprzejmości chcemy pomóc wydłużyć czas realizacji zamówienia.

3.Jeśli jesteś stałą klientką,i jeśli dać nam 5 gwiazdek i pozytywny komentarz do twojego zamówienia.kiedy złożyć nowe zamówienie w naszym sklepie.możesz wysłać wiadomość do swojego nowego zamówienie i dać nam swój najnowszy numer zamówienia .jesteśmy gotowi zrobić ci prezent lub jakąś zniżkę.

4.Wszystkie towary są dostępne,po tym jak zapłaciłeś.zwykle damy twój śledzący pokój 1-2 dni roboczych i wysyłamy paczki w ciągu 2-4 dni roboczych.Po tym jak pakiet wysyła na zewnątrz,nie może kontrolować nas, jest silnie uzależniona od międzynarodowej dostawy ,szczerze mam nadzieję, że można zrozumieć i czekać cierpliwie ,jeśli należy pewne opóźnienie,to spróbujemy naszą najlepszą pomoc będziesz pozwalasz nam znać.

1. Budowa Suchego i wilgotnego podziału, niech wilgotne ręczniki, mokre stroje kąpielowe i inna suche ubrania są przechowywane oddzielnie, aby uniknąć pleśni i zapachu. 2. dno wypełnione jest z ekologicznie przyjazne deską PE, trwałe i nie zniekształcone 3. niewidoczne uszczelki kości, anty-deformacja posiłki, piękne tekstury, сплетя uchwyt, wygodny i przenośny.Wysokiej jakości zamek błyskawiczny, gładka i wygodna, łatwo się otwiera i zamyka. 4. materiał i wygląd oba są pełne, ładne opakowanie dla zwiększenia temperamentu.Może się oprzeć zniszczenia i odporne na wiatr i deszcz, 5.Rozmiar: 39*30*18 cm

6. właśnie odpowiednie miejsce, musimy zrobić krótką wycieczkę.Dziękuję, że wybrali nasz sklep, miłego dnia.

Jesteśmy zakładem sprzedaży bezpośredniej.Skupiamy się na sklepowych dostaw.Zapraszamy do дознанию odbiorców hurtowych.Hurtownia klienci będą korzystać z rabatem od 30% do 60%.Wspieramy okręt desantowy

Uwaga: należy przeczytać przed zakupem 1,Jeśli rosyjski kupujący,proszę wpisać imię i nazwisko odbiorcy(trzy części) w zamówieniu,zanim podczas składania zamówienia, jeśli poczta nie zwróci twoją paczkę.a my nie podejmiemy żadnego zwrotu pieniędzy za zamówienie bez pełnego imienia i nazwiska. 2,Jeśli kupujący nagła potrzeba twój artykuł,jeśli nie możesz cierpliwie czekać na pakiet powietrznej-mail poczta wieloryba, to Pls wybierają pilny sposób,jeśli wybrałeś pocztę lotniczą poczta wieloryba,to gdy opóźnienie w przewozie,Pls nie przyjmuje żadnych zwrotów lub spór,ale miły chcemy pomóc ci rozwinąć proces czasach zamówienia. 3.Jeśli jesteś stałą klientką,i jeśli dać nam 5 gwiazdek i pozytywną recenzję dla zamówienia,kiedy złożyć nowe zamówienie w naszym sklepie,możesz wysłać wiadomość na twój nowy zamówienie i dać nam swój najnowszy numer zamówienia .jesteśmy gotowi dać ci prezent lub pewną zniżkę. 4.Wszystkie towary są dostępne,po tym jak zapłaciłeś,zwykle damy twój numer przesyłki 1-2 dni roboczych i wysyłamy paczki w ciągu 2-4 dni roboczych,po tym jak pakiet wyśle na zewnątrz,nie może kontrolować nas, jest silnie uzależniona od międzynarodowej dostawy ,mamy szczerą nadzieję ,że można zrozumieć i cierpliwie czekać,jeśli istnieją pewne opóźnienie, postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby pomóc, możesz nas o tym powiadomić.

 • Skład Materiału: Катионный Materiał
 • Długość Produktu: 39cm
 • Główny Materiał: Tkanina Bawełniana
 • Typ Towaru: Akcesoria Do Podróży
 • Rodzaj Wzoru: Twarda
 • Materiał: Катионная tkaniny
 • Wysokość Produktu: 30cm
 • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
 • marka: ХМУНИИ
 • Nazwa produktu: Sucha i mokra oddzielająca opakowanie
 • Kolor: Dostępny w pięciu kolorach
 • Numer Modelu: 2018-70
 • Waga Produktu: 470g
 • Szerokość Produktu: 18cm
 • Rozmiar: 39X30X18cm


SKU: k12238

Pokrewne produkty

Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wsparcie 24/7

Góra Usługi

Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Prezenty

Bonusy