Opis produktu

1.25 G SC 20/40/80KM 1310/1490/1550nm przemysłowy klasa Single Fiber SFP optyczny moduł SFP transceiver proszę zostawić nam wiadomość o tym, jakiej marki jest twój przełącznik jest zgodny.Wyślemy kompatybilne moduły SFP jako żądania.

To przemysłowy klasa (-40~80 stopni Celsjusza)

1. szybkość transmisji danych:1.25 Gb/s

2. zasięg transmisji:3 km/20 km/60 km/80 km/120 km (na patch corde światłowodu SMF 9/125 µm)

3. długość fali: DFP 1310nm/1490nm/1550nm

4. typ włókna: pojedyncze włókno trybu dla pojedynczego gracza (SMF)

5. z DDM/DOM: wewnętrzna lub zewnętrzna kalibracja

6. диссипация niskiej mocy

7. ROHS uległym i Бессвинцовое

8. Hot-pluggable , plug and play

9. Fabrycznie Nowy, Wysokiej Jakości,

Interfejs Switch-to-Switch

Przełączane aplikacji backplane

Interfejs routera/serwera

Inne optyczne systemy transmisji

sfp media converter

Cechy Produktu

Неохлаждаемый dioda laserowa ze strukturą MQW

Фотодиодный odbiornik InGaAs PIN-TIA

Osiągnąć 100 km zasięgu transmisji na SMF 9/125 µm

Podwójny однорежимный urządzenie nadawczo-odbiorcze SFP Footprint LC interfejs optyczny

Kompatybilny z SFP MSA i SFF-8472

Cyfrowy Interfejs Diagnostyczny Monitorowania

Pojedyncze Źródło Zasilania +3,3 V

Różnicowe wejścia i wyjścia LVPECL

Wyjście wykrywania sygnału MASA

Jest zgodny ze standardem ITU-T G. 957

Spełnia wymagania RoHS, nie zawiera ołowiu

Metalowa obudowa dla niskich Amy

Temperatura Obudowy:

Przemysłowy: od -40 do +85°C opis produktu

Absolutne Maksimum Ocen

P A R A M e t e r

S ym b o l

M

T y p

M a x

U nitów

S t o r a g e T em pe r a t u re

T z t

- 4 0

-

+ 8 5

° C

O pe ra t i n g C ase T e m p e ra tu re

T C

Z P 2

-

+ 7 0

° C

-

° C

-

° C

P o w e r Su ppl y V ol t a g e

V SZEŚCIANU. CM

3 . 1

3 . 3

3 . 5

W

P o w e r Su ppl y Cu rr e n t

I CC

-

-

30 0

ma

D A T A Ra t e

DR

0 . 0 5

1 . 2 5

1 . 3

G b p s zalecane ustawienia środowiska symbol min Typowy Max. zasilanie napięcie zasilania V CC 3.135 3.3 3.465 w prąd zasilania Icc 350 ma temperatura pracy obudowy TI 25 -40 do 85 ℃

Informacje o firmie

Pakowanie I Wysyłka

  • Nazwa produktu: 1.25 G LC Single Fiber SFP optyczny moduł SFP transceiver
  • Materiał: Klasy Przemysłowej
  • Kompatybilność: Kod kompatybilnego urządzenia wymaga wiadomości
  • SC 80 km: DFP 1490/1550nm
  • Długość fali: 1310/1490/1550nm
  • Prędkość Transmisji Danych: 1,25 g
  • Typ Złącza: SC
  • SC 20 km: DFP 1310/1550nm
  • SC 40 km: DFP 1310/1550nm
  • Numer Modelu: ANDDEAR-LC131
  • Temperatura: -40~+80Celsius
  • marka: ANDDEAR
  • Typ Włókna: Single-mode pojedyncze włókno


SKU: k12116

Pokrewne produkty

Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wsparcie 24/7

Góra Usługi

Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Prezenty

Bonusy