Opis produktu

Opis:

1. Nazwa Produktu: Domowy Двухцелевой Gorący Zimny Pakiet Rehabilitacyjny

2. materiał: PVC

3. Cechy: dla gorącego i zimnego kompres podwójnego zastosowania; wygodny osobistej opieki; pozostaje on łagodnym po zamrażania; wielokrotnego użytku.

4. Rozmiar: około 23*13*1 cm/ 9.06*5.12*0.39 w

5. zastosowanie:

1) Zimny kompres ( do walki z bólem głowy, gorączka, krwawienie urazem, ciepła ciosem, gorączka, ból zęba, lekkie oparzenia, zwichnięciami, zmęczeniem itp.)

2) gorący kompres ( skuteczny w przypadku łagodzenia artretyzmu, reumatyzmu, bolesnego miesiączkowania, dyskomfort w żołądku, odcinka szyjnego спондилеза, ишиаса, napięcia mięśni lędźwiowych i innych rany i dolegliwości)

6. Jak używać:

1) Zimny kompres: zachowaj opakowanie w lodówce około 30 minut lub w zamrażarce więcej niż 1 godziny przed wyjęciem go.

2) Gorący Kompres:

Metoda 1: Namoczyć pakiet w wrzącej wodzie, gdy ogień zgaśnie około 3 minuty, wyjmij go, a następnie wytrzeć do sucha.

Metoda 2: Umieść opakowaniu w kuchence mikrofalowej bezpiecznego pojemnika z wodą i włącz kuchenkę mikrofalową, aby podgrzać produkt w ciągu 3-5 minut w wysokiej temperaturze pieczenia.

Metoda 3: Umieść pakiet w pojemniku z wodą i podgrzać je zarówno w średniej temperaturze.Czas trwania każdego ogrzewania nie może być większa niż 30 sekund.Jeśli chcesz korzystać z produktu zgodnie, następujący Czas nagrzewania musi być w ciągu 15 sekund.

Z drugiej kuchence mikrofalowej, należy sprawdzić stan ogrzewania ostrożnie na samym początku.Bezpieczny czas nagrzewania można sprawdzić, począwszy od 15 sekund.

7. czyszczenie: delikatnie umyć opakowanie w ciepłej wodzie z łagodnym środkiem myjącym rękami.Powiesić go suche przed użyciem.Żadnego prania w pralce, zwykła i skręcania.

8. Uwagi:

1) opakowanie jest przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego.Jeśli opakowanie jest przypadkiem uszkodzony i płyn wypływa na zewnątrz i dostaje się do oczu lub na skórę, należy przemyć je czystą wodą.

2) aby zapobiec zbyt wysoką lub zbyt niską temperaturę, lepiej owinąć pakiet ręcznikiem lub watą przy użyciu.Jeśli któreś dyskomfort występuje, zaleca się, aby odłożyć ją na jakiś czas do kolejnego zastosowania.Jeśli są jakieś problemy z układem krążenia, należy najpierw skonsultować się z lekarzem.

3) Nie podgrzewać opakowaniu w kuchence mikrofalowej bez wody.

List przewozowy:

1* Domowy Pakiet Ciepłej I Zimnej Terapii

  • Numer Modelu: -
  • Wiek: Uniwersalny
  • Materiał: -


SKU: k12111

Pokrewne produkty

Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wsparcie 24/7

Góra Usługi

Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Prezenty

Bonusy