Opis produktu

SC/UPC kwadratowy nago światłowodowe adapter SC nago światłowodowe adapter SC metalowy kwadratowy nago światłowodowe złącze Darmowa wysyłka opis produktu SC nago światłowodowe zasilacz obudowa kwadratowa. fc/pc nago włókna adapter. fc nago adapter to urządzenie mechaniczne służące do wyrównywania światłowodowych złączy.Zawiera tuleję sprzęgła, która posiada dwie końcówki razem.Cechy: niski wkładem utrata, wysoka powrotna utrata Dobra kompatybilność wysoka dokładność wielkości mechanicznych wysoka niezawodność i stabilność ceramiczna lub tuleja z brązu PCAPC,UPC opcjonalnie Simplex / duplex zastosowanie: lokalna sieć CATV system sieci telekomunikacyjnych test sprzętu 2.zdjęcia

3.międzynarodowy porządek

Kupujący ponosi odpowiedzialność za wszelkie obowiązujące cła przywozowe i podatki lokalne.Proszę, skontaktuj się ze swoim urzędem celnym, przed dokonaniem zakupu. 4.Dostawa I Rozładunek

Wysyłam towar w ciągu 3 dni roboczych po otrzymaniu płatności.Każdy przedmiot jest starannie zapakowany, aby upewnić się, że dotrze do ciebie w idealnym stanie.

Statek na całym świecie trwa około 16-28 dni roboczych od numeru przesyłki za darmo.

Wysyłamy ten szczegół pisać w Hongkongu,normalnie to trwa około 15-30 dni roboczych do miejsca przeznaczenia ,możemy również wysyłać ten szczegół EMS, DGM,SGP,CPAP do światowe.Oczywiście ,możemy wykonać na życzenie klienta,wysłać towar w inny sposób,ale Frachtu powinny być uiszczane przez klienta .

5.zakres ponownego wysłania i zwrotu środków :

Jeśli nie otrzymasz przesyłki w ciągu 35 dni albo masz wadliwy towar lub niewłaściwy towar, proszę, skontaktuj się ze mną za pośrednictwem poczty, a ja obiecuję, że jak tylko sytuacja zostanie potwierdzone, wyślemy Ci ponownie lub zwrócimy pieniądze.

Jest obowiązkiem klienta, aby pokryć koszty przesyłki zwrotnej w każdych okolicznościach.A my nie podejmiemy wniosek o zwrot, gdy wartość ta przekracza 14 dni po otrzymaniu przesyłki.I pls gwarantują, że zwrócony towar musi być w oryginalnym stanie.

6.Skontaktuj Się Ze Mną

Nasza firma jest profesjonalnym producentem włókna optycznego sprzętu ponad siedmiu lat,jesteśmy pewni, że nasze produkty zaspokoją państwa.

Będę tutaj,aby rozwiązać swoje problemy, tak więc zapraszamy, aby się ze mną skontaktować w każdej chwili.I obiecuję, że odpowiem państwu w ciągu 24 dni roboczych godzin.

Nasz cel-zaspokoić cię jako klienta i z kolei utrzymać naszą reputację.

  • Numer Modelu: SC
  • Gwarancją: 1 rok
  • Tryb włókna: Однорежимный /wielomodowy
  • Temperatura Pracy: Od -40 do +85 stopni
  • czas realizacji zamówienia: kwadratowy nago światłowodowe adapter
  • Długość fali: 850nm/1310nm/1550nm
  • marka: ZHWCOMM
  • Utrata Инсерции: 0,2 db


SKU: k11686
Misoasmar
2020-08-23
5/5
very good

Pokrewne produkty

Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wsparcie 24/7

Góra Usługi

Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Prezenty

Bonusy