Opis produktu

Klienci międzynarodowi, proszę zwrócić uwagę:

(2)proszę, uważnie przeczytaj nasze zasady i sugestie przed zamówieniem towaru.jest to bardzo ważne.

(3)Jeśli potrzebujesz dużej ilości.możesz skontaktować się ze mną na mail..dam ci pewną zniżkę.

Przed zakupem: jeśli masz jakieś specjalne wymagania..proszę dać mi znać, jeśli zamówisz towar

regulacja i oferta:

1) cła importowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru.Koszty te są na odpowiedzialność kupującego.

2) Jeśli wybierzesz pocztę lotniczą poczta Hong kongu lub Парцеллой poczta Hong kongu lub pocztą sir porcelanowa poczta lub парцеллой powietrza porcelanowa poczta.będą one miały więcej czasu, niż EMS i inne ekspresowej drodze, i nie będzie w stanie śledzić swoje towary w internecie, ale to dlatego, że warto na taki genialny cenie!

3)Jeśli chcesz wybrać niedrogie sposoby dostawy,takie jak porcelanowa poczta Lotnicza poczta itp., To zwykle trwa 28-40 dni .Proponuję lepiej wybrać EMS , bo china post air mail i hk post air mail service bardzo złe, które zazwyczaj tracą paczkę i opóźnienie ... czasami biorą 1-2 miesiące .jeśli wybrałeś HK POST i china post air mail, to produkt jest uszkodzony..to odpowiedzialność kupującego.Nie mogę odzyskać pieniądze..gdy wybierzesz opcje wysyłki, proszę, uważnie zastanów się .

4)Jeżeli DHL lub ups ..gdy mieszkasz w odległych obszarach.DHL lub ups będą pobierać dodatkowe opłaty ,poinformuję cię o tym jak najszybciej.Jeśli nie jesteś w stanie mi odpowiedzieć w ciągu 3 dni ..zmienię sposoby dostawy na EMS

Zrzeczenie się odpowiedzialności:

1. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za czas dostawy.Jest on dostarczany przez przewoźnika, za wyjątkiem dni wolnych od pracy, i może różnić się w zależności od pakietu, do miejsca przeznaczenia.W przypadku opóźnienia dostawy lub towary uszkodzone w drodze,proszę, napisz do nas.

2. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za odprawa celna i podatek pobierany w kraju nabywcy

3. Aby zapewnić, że otrzymasz swoje zamówienie bez podatków w imporcie, ogłosimy go jako "prezent" w niższej cenie.Ta niska cena nie odzwierciedla ogólną cenę, którą zapłacił, lub wartość rynkową produktu i nie mogą być stosowane do krajów z różnych tabelą przepisami.Wszelkie należności opłaty lub opłaty są na odpowiedzialność kupującego.

Dostawa i rozładunek

Możemy dostarczyć kupującemu następujący sposób ekspresowa dostawa:

1) DHL / UPS / FebEx / TNT / EMS / SF

Air mail poczta Hongkong / paczka poczta Hongkongu

Porcelanowa poczta lotnicza poczta / air paczka poczta wieloryba

2) nasze produkty zazwyczaj są dostarczane ems, to zajmuje prawie 7 dni .Darmowa wysyłka odbywa się od drzwi do drzwi w EMS.można również wybrać, który ekspresowa wysyłka odbywa się samodzielnie..

3)Jeżeli DHL...gdy mieszkasz w odległych obszarach.DHL będzie za dodatkową opłatą ,poinformuję cię o tym jak najszybciej.

4) Koniecznie daj mi znać swoje osobiste preferencje, takie jak usługa dostawy,należy zadeklarować wartość, itp. przed wypłatą.

Po sprzedaży usługi:

1)gwarancja na 60 dni, zwrot 7 dni do niedziałających części,za wyjątkiem uszkodzonego, zniszczonego towaru (płatność kupującego do zwrotu opłaty wysyłki).

2)Pls przekonują się, że element jest kompatybilny do modelu przed rozkazywać.Nie ma powrotu do niezgodnych problemów.

3)Kiedy otrzymasz towar ..proszę, upewnij się, że towar jest uszkodzony...jeśli się zepsuje..proszę, skontaktuj się ze mną i prześlij mi zdjęcie o produkcie.

 • Status Produktów: Magazyn
 • Typ Produktu: TFT
 • czas reakcji: 2 ms
 • Kompatybilny Marka: Uniwersalny
 • Współczynnik Wyświetlania: 16
 • Rozmiar Ekranu: 16.4"
 • Rozmiar Wyświetlacza: >13 cali
 • Typ Ekranu: Pojemnościowy Ekran
 • Rozdzielczość: 1920*1080
 • marka: WLJXTFG
 • Numer Modelu: LQ164M1LA4A


SKU: k11685

Pokrewne produkty

Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wsparcie 24/7

Góra Usługi

Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Prezenty

Bonusy