Opis produktu

Opis:

1. napięcie: 3.7 v ładowanie jest ograniczona: 4.4

2. Pojemność: 2500mAh .

3. Użyj GPS MP5 GPS, Bluetooth, głośnik, zestaw słuchawkowy ebook kamera

Testy Zawodowe

HSABAT każda komórka ma ścisłej kontroli jakości,zanim wyjdą,nie ma efektu pamięci,72-godzinny test na starzenie,высокотемпературный statyczny i aktywizujący wewnętrzny pierwiastek chemiczny komórki,stabilność ładowania i rozładowania,aby zagwarantować, że jakość produktów jest dobra,więc nie trzeba wykupić aktywację,ładowanie może być wykorzystane natychmiast,100% Nowy cykl 0

Wysyłka

1.Wysyłamy towar w ciągu 2 dni roboczych po potwierdzeniu pełnej płatności.Jeśli płatność nie jest dostępny, zamówienie zostanie automatycznie zamknięty.

2. proszę, upewnij się, że wypełniłeś wszystkie szczegóły, takie jak imię i nazwisko osoby kontaktowej, adres, kod pocztowy i numer telefonu podczas wypełniania informacji o swoim kupującym.

2. śledząc informacje będą wyświetlane przez 3-10 dni po tym jak sprzedawca wyśle szczegóły, można śledzić przesyłkę na stronie internetowej: www.17track.net/en wysyłamy wszystkie produkty online z numerem śledzenia.

3. Czasami z powodu warunków pogodowych lub siły wyższej czynników transport idzie powoli, termin dostawy zostanie przedłużony.

4. ponieważ Celny wydanie Brazylii jest bardzo powolny, obiecujemy, że przyjedzie w ciągu 90 dni, proszę nie zamawiać, jeśli nie możesz wziąć 3 miesiące czasu dostawy.

Zwroty i gwarancja

1. Wszystkie towary są sprawdzane przed wysyłką, dlatego też, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, możesz wymienić towar w ciągu jednego tygodnia, i należy skontaktować się z nami w ciągu 24 godzin po otrzymaniu zamówienia.

2. koszt wysyłki i obsługi nie podlegają zwrotowi i kupujący ponosi odpowiedzialność za wszystkie koszty zwrotu i ponownej wysyłki.

3. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym stanie, w tym pudełka i akcesoria.Wykonane ludźmi wady nie są gwarantowane, takie jak złamane, porysowana i tak dalej.

4. dla jakichkolwiek towarów, prosimy, prześlij EMS lub lokalnej poczty elektronicznej rejestracji mail, kiedy wrócisz.

5. Jeśli kupujący otrzymuje uszkodzonych części, prosimy o poinformowanie nas w ciągu 48 godzin, aby zapewnić solidne dowody, takie jak zdjęcia, wideo, możemy rozwiązać to jak najszybciej.

Opinie

1. Swoje wczesne potwierdzenie będzie wysoko ocenione.

2. Twoja opinia jest bardzo ważna dla rozwoju naszej firmy, serdecznie zapraszamy was zostawić pozytywny komentarz jest dla nas, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług.To zajmuje tylko 1 minutę, ta 1 minuta jest dla nas niezwykle ważne.

3. proszę, skontaktuj się z nami przed zarodnikami lub pozostawienie jakiejkolwiek negatywnej lub neutralnej opinii.Będziemy pracować z wami, aby rozwiązać wszystkie problemy.Dziękuję za zrozumienie!

  • Typ: Akumulator litowo-polimerowy
  • Numer Modelu: 103450
  • marka: ХСАБАТ
  • Typ Zestawu: Tylko Baterie
  • Moc Znamionowa: 2500mAh
  • Rozmiar: 50x34x10mm/1.97x1.34x0.39
  • Wymiana Baterii: TAK
  • Pokój Baterii: 1


SKU: k11508

Pokrewne produkty

Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wsparcie 24/7

Góra Usługi

Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Prezenty

Bonusy